DLACZEGO MY?

Trapez Carbo działa na rynku materiałów budowlanych przeszło 30 lat. Od roku 1989 prowadzimy sprzedaż pokryć dachowych na terenie Centrum Handlowego przy ul. Zakopiańskiej 56 a w Krakowie.

W magazynie o powierzchni 0,5 ha posiadamy dachówki i akcesoria czołowych europejskich producentów (Braas,Röben). W roku 2013 poszerzyliśmy ofertę o wyroby renomowanych niemieckich producentów dachówek – firm Bogener i Meyer-Holsen, które sprzedajemy w cenach promocyjnych. Nasza oferta zawiera również pokrycia dachowe ze stalowych i aluminiowych blach powlekanych,  w dużej gamie kolorów i w bardzo bogatym asortymencie, w tym również naszej produkcji. W hali o powierzchni ponad tysiąc metrów kwadratowych zlokalizowany jest nasz magazyn z wszelkimi rodzajami akcesoriów, folii, rynien, okien dachowych, blach obróbkowych, niemal wszystkich wiodących producentów. Współpracujemy od lat tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami. Nasi przedstawiciele handlowi służą Państwu radą w doborze kompletnych pokryć dachowych. Wiele produktów jest dostępnych u nas od ręki, posiadamy również własny transport.

W naszym salonie sprzedaży na kilkuset metrach kwadratowych znajduje się ekspozycja kilkudziesięciu rodzajów pokryć dachowych, blach obróbkowych w kilkunastu kolorach, wielu systemów rynnowych, okien dachowych i akcesoriów. Prowadzimy również sprzedaż narzędzi do montażu dachów. Na wiele spośród sprzedawanych przez nas pokryć dachowych udzielamy gwarancji, często nawet trzydziestoletnich.
Na rynku pokryć dachowych co roku pojawia się i znika kilka firm handlowych. Dlatego przed dokonaniem zakupu dachu, o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, nierzadko z kilkudziesięcioletnią gwarancją, nie bez znaczenia jest wybór właściwego partnera handlowego. Trapez Carbo ma blisko trzydziestoletnie doświadczenie na tym rynku i zawsze oferujemy naszym Klientom wszechstronną pomoc i doradztwo, również przy wyborze wykonawcy, dającego gwarancję rzetelności wykonanych prac. Tysiące Klientów zaufało naszemu doświadczeniu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą przed podjęciem decyzji o zakupie. Na prawdę warto!