Sprzedaż pokryć dachowych z usługą montażu z 8% VATEM

Nasze blisko trzydziestoletnie doświadczenia związane ze sprzedażą pokryć dachowych i budową dachów skłoniły nas do zaoferowania Państwu nowej, kompleksowej usługi obejmującej nie tylko pomoc i doradztwo przy wyborze optymalnych pokryć dachowych ale również profesjonalne wykonawstwo.

Zaobserwowaliśmy na przestrzeni lat, że ponad 90 %  wadliwych realizacji było spowodowane błędami wykonawcy. W Polsce  wykonawcą może być każdy ,bez żadnego wykształcenia wiedzy i doświadczenia. Technologie  budowy i montażu dachów: pokryć, obróbek, okien dachowych, systemów komunikacji dachowych w ostatnich latach są coraz doskonalsze ale i bardziej skomplikowane. Trapez Carbo przy aktywnym udziale producentów organizuje ciągłe szkolenia dla współpracujących z nami ekip dekarskich. Chociaż są to mistrzowie w swoim fachu, nierzadko z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie – regularnie uczestniczą we wszystkich szkoleniach i pokazach. Ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Dlatego jakość wykonywanych przez nich prac dzieli przepaść w porównaniu z przypadkowymi „fachowcami”.

Z reguły naprawa źle pokrytego dachu oznacza demontaż i ponowny montaż pokrycia. A to często oznacza również konieczność ponownego zakupu części lub nawet całości pokryć dachowych. Koszty takich napraw bywają gigantyczne. A przeciekający dach to dewastacja całego budynku.

Jest takie przysłowie, że pierwszy dom buduje się dla wroga. Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy nie mają za sobą kilkunastu lub kilkudziesięciu realizacji .Celem oferty jest drastyczne ograniczenie ryzyka – jednego z największych w całym procesie budowy domu, a więc ograniczenie kosztów tej budowy. Dodatkowym bonusem dla pewnej kategorii inwestorów może być również fakt   naliczania w takim przypadku podatku VAT w wysokości 8% a nie 23% – również na zakup pokryć dachowych.

Szczelny, profesjonalnie wykonany dach z kilkudziesięcioletnią gwarancją to wzrost wartości całej inwestycji. Błędy popełnione na tym, tak ważnym etapie inwestycji ,jakim jest budowa i montaż dachu mszczą się okrutnie. Proszę nam wierzyć. Zajmujemy się tym nieprzerwanie przez ponad ćwierć wieku.